Warszawa

Białołęka, Łąkowa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
9537917
Cena
1 500 000 PLN
Cena za m2
150,81 PLN
Powierzchnia działki
9 946 m2
Przeznaczenie działki
Rolna
Obecna zabudowa działki
Brak
Szerokość działki (mb.)
86.5
Długość działki (mb.)
115
Kształt działki
Prostokąt
Ogrodzenie
Brak
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego

Opis nieruchomości

Okazja! Nieruchomość gruntowa położona na Białołęce w otoczeniu lasu przy ulicy Łąkowej. Idealna oferta na rezydencję, dom opieki oraz dla inwestora. Atutem nieruchomości jest otoczenie. Godna propozycja dla osób ceniących ciszę i spokój. Uzbrojenie w głównej ulicy. Powierzchnia 9946m2. Pełna dokumentacja w biurze.

Nie zmarnuj okazji zadzwoń!
Polecam ze względu na super lokalizację oraz cenę!
Zapraszam na prezentację !

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

Gata House

Telefon:
22 400 03 70
E-mail:
biuro@gatahouse.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gata House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gata House z siedzibą w Warszawa (02-512) przy ul. Puławska 24a lok.1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).