Osowiec

ul. Mazowiecka

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
8390829
Cena
96 000 PLN
Cena za m2
96 PLN
Powierzchnia działki
1 000 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Obecna zabudowa działki
Brak
Szerokość działki (mb.)
25
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Miejska w drodze
Szambo
Ogrodzenie
Częściowe
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Tereny zabudowy mieszkaniowej
Liczba możliwych kondygnacji
3
Procent możliwej zabudowy
40
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego
Typ ulicy/drogi
Osiedlowa

Opis nieruchomości

Działka budowlana o powierzchni 1000 m2 (25 x 40) położona na Osiedlu Pod Dębami, przy ul. Mazowieckiej w Osowcu k/Grodziska Mazowieckiego. Teren objęty planem zagospodarowania przestrzennego, przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i bliźniaczą, budynki do wysokości 3 kondygnacji, 40% powierzchni zabudowy.

Działka stanowi część kompleksu kilkudziesięciu działek o powierzchniach od 1000m2 do 1300m2, na zamkniętym osiedlu o powierzchni 4,76 ha. Każda z nich z możliwością uzbrojenia w przyłącze elektryczne i wodociąg miejski. Linia energetyczna i wodociąg miejski prowadzone są w drogach wewnętrznych na koszt właściciela, w marcu br. zakończono roboty dot. wodociągu, prace dot. linii energetycznej zakończą się do 07.2019 r., obecnie jest możliwość podłączenia się do linii napowietrznej (np. na czas budowy).

Teren doskonale zlokalizowany: do trasy S8 4 km, do Grodziska Mazowieckiego i kolejki WKD 4 km, bezpośrednio przy osiedlu przystanek autobusowy. Wokół rozległe tereny leśne zachęcające do czynnego wypoczynku.
Podana cena zawiera 23 % podatek VAT. Kupujący nie płaci 2% podatku PCC przy zakupie tej nieruchomości.

Zapraszam na spotkanie: Osowiec, ul. Mazowiecka 34 - Agent prowadzący sprzedaż Łukasz Gilis tel. 500 140 900

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 5
  • Dostępne w okolicy: Hala sportowa, Las, Szpital, Szkoła, Przedszkole, Kościół, Basen, Sklep
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola, Las

Mapa

Kontakt

Gata House

Mobile:
22 400 03 70
Email:
biuro@gatahouse.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gata House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gata House z siedzibą w Warszawa (02-512) przy ul. Puławska 24a lok.1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).