Jaktorów-Kolonia

ul. Nowowiejskiego

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
8062275
Cena
176 000 PLN
Cena za m2
80 PLN
Dostępne od
2018-12-05
Powierzchnia działki
2 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Leśna z prawem budowy
Obecna zabudowa działki
Brak
Szerokość działki (mb.)
37
Długość działki (mb.)
60
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Ogrodzenie
Brak
Aranżacja działki
Drzewa
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Wysokość zabudowy
10
Procent możliwej zabudowy
20
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Działka budowlana w miejscowości Kolonia Jaktorów ( gm. Jaktorów ) o powierzchni 2 200 m2 przy ulicy Nowowiejskiego.

Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 36x60 m, płaska, sucha, porośnięta brzozami. Do działki prowadzi asfaltowa ulica Nowowiejskiego. W ulicy, bezpośrednio przy działce, wszystkie media (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Wokół cisza, spokój, w sąsiedztwie pojedyncze domy jednorodzinne.
Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z zachowaniem leśnego charakteru działki. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy - do 20 % powierzchni działki, ale nie więcej niż 400 m2. Posadowienie budynku nastąpić może z uwzględnieniem zachowania cennego drzewostanu. Na działce dopuszcza się posadowienie jednego budynku mieszkalnego.

Nieruchomość położona około 1 km. od centrum Jaktorowa, stacji PKP, 6 km od Grodziska Mazowieckiego. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, Urząd Gminy. Oprócz pełnej infrastruktury cisza, spokój i sielska atmosfera.
Polecam uwadze i zapraszam na prezentację, agentka prowadząca: Dagmara Kłok, tel. 788 784 465, dagmara.klok@remax-polska.pl

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Mapa

Kontakt

Gata House

Telefon:
22 400 03 70
Email:
biuro@gatahouse.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gata House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gata House z siedzibą w Warszawa (02-512) przy ul. Puławska 24a lok.1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).