Komorów

Send to friend


 

Specifications

Numer oferty
8756691
Cena
5 200 000 PLN
Powierzchnia
280 m2
Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
2 800 m2
Rok budowy
1928
Typ domu
Wolnostojący
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
6
Typ kuchni
Oddzielna
Stan budynku
Bardzo dobry
Liczba łazienek
4
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Ujęcie wody
Miejska
Powierzchnia ogrodu
2800
Monitoring
Tak
Dach
Blacha

Description of property

Jedna z najpiękniejszych przedwojennych willi w pobliżu Warszawy. Położona w mieście-ogrodzie Komorów. Przed wojną dom nosił nazwę Stella i należał do znanego warszawskiego lekarza Stankiewicza.

Dom o klasycznej bryle, z werandą, kolumnowym tarasem, półokrągłymi oknami czyli kwintesencja przedwojennego stylu i klimatu. Do tego oryginalne okucia, klamki, stolarka drzwiowa, trzeszcząca podłoga i schody pozwalają zapomnieć o upływie czasu. Ale nowoczesność i komfort doskonale współgrają z przedwojennym duchem - wymienione zostały instalacje, dach, piec grzewczy. Powstał udany mariaż nowoczesności i stylu lat.30.
Parter to ogromny salon z wyjściem na zacieniony taras z kolumnami i widokiem na drzewa. Klasyczny kominek przy kanapach na długie zimowe wieczory i wygodna jadalnia do biesiad z przyjaciółmi i rodziną. Kuchnia osobna, duża, przytulna, ze stołem do codziennych posiłków i wyjściem do ogrodu, żeby zakupy z samochodu można było przynieść bez zbędnego wysiłku.
Z korytarza wejście do WC gościnnego i zejście do obszernej piwnicy. w której jest pralnia i spiżarnia.

Na piętro prowadzą piękne dębowe schody. Są tu 3 przestronne sypialnie, w tym jedna z przepiękną wiszącą werandą i gabinet pełniący teraz funkcję garderoby. Pokój kąpielowy urządzony w stylu Art Deco z oknem, przez które można patrzeć na ogród w czasie kąpieli. Drugi pokój kąpielowy w klasycznym stylu.

I poddasze, na które prowadzą tajemne schody. Otwarta przestrzeń gdzie można urządzić bawialnię, wyalienowaną przestrzeń dla nastolatka, kino domowe, pracownię dla artysty, biuro., etc. Do tej przestrzeni jest dedykowana obszerna łazienka z wanną i kabina prysznicową.

Dom stoi na wyjątkowo urokliwej działce ze starodrzewiem. Na działce stoi domek z pokojem i łazienką, który może być budynkiem gospodarczym ale również mieszkaniem dla niani, ogrodnika, osoby opiekującej się domem. Powierzchnia działki 2800 m2 pozwala na podzielenie działki na dwie mniejsze. Klimatyczna mała uliczka, 7 minut do kolejki WKD, 30 minut samochodem do Śródmieścia.

Komorów to miasto-ogród z przepięknymi alejami drzew lipowych, brzozowych i kasztanowych. Zabytkowa architektura i historyczna zieleń zostały wpisane do rejestru zabytków. Lokalna społeczność zintegrowana, niezwykle aktywna w tworzeniu artystycznych inicjatyw dla mieszkańców. Piękne trasy rowerowe, park ze stawem, bogata infrastruktura handlowa. Dojazd do Warszawy perfekcyjny dzięki obwodnicy oraz kolejce podmiejskiej WKD.

Współpraca na podstawie umowy pośrednictwa, na jej podstawie możliwość wglądu w dokumenty i oglądanie nieruchomości.

Other information

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska

Contact

Gata House

Phone:
22 400 03 70
E-mail:
biuro@gatahouse.pl

 I give my consent to the processing of my personal data by Gata House for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided through this form is Gata House based in Warszawa (02-512) at ul. Puławska 24a lok.1. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).