Warszawa

Wesoła

Send to friend


 

Specifications

Offer ID number
1608/3888/OLW
Total price
3 500 PLN
Price m2
21,21 PLN
Total area
165 m2
Min. lease term (years)
1
Availability
2023-04-07
Deposit
3000
Mortgage market
Secondary market
Floor
Ground floor
Number of floors
2
Year built
2002
Building type
House
Commercial space type
Office
Building condition
Very good
Security
Yes
Monitoring
Yes
Alarm
Yes
Local Rent Warszawa Wesoła
 

Description of property

Do wynajęcia dom wolnostojący w cichej części Wesołej. Sprawny i bezproblemowy dojazd z Traktu Brzeskiego.

Budynek położony na skraju lasu w otoczeniu drzew, nieopodal znajduje się Mazowiecki Park Krajobrazowy. Dom zbudowany w technologii tradycyjnej, składa się z parteru oraz poddasza użytkowego.

Dom znajduję się na posesji z sąsiadującym drugim większym domem.

Parter: pokój przechodni, idealny na poczekalnię/garderobę; małe WC; przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym; oddzielna łazienka z kabiną prysznicową, toaletą z umywalką, sauna. Na podłogach na parterze znajduje się terakota. Wynajem bez powierzchni garażowej, która znajduje się na planach.

Poddasze: niemal na całej powierzchni domu rozciąga się poddasze użytkowe idealnie nadające się na biuro. Na podłodze na poddaszu znajdują się deski podłogowe. Deski na suficie i drzwi zostały odmalowane na biało.

Do uzgodnienia kwestia umeblowania.

Woda doprowadzana ze studni głębinowej, gaz oraz prąd z sieci, kanalizacja w formie szamba.

Przed budynkiem znajdują się 4 miejsca parkingowe. Przed bramą dużo wolnych miejsc postojowych. Na terenie posesji jest również duży, sprawny basen.

Kaucja do uzgodnienia z właścicielem.

Wynajem tylko na działalność gospodarczą.

Contact

Marta Owczarczyk

Marta Owczarczyk

doradca ds. nieruchomości

Phone:
666 346 089
Phone:
22 400 03 70
E-mail:
marta.owczarczyk@gatahouse.pl

Agent profile
 I give my consent to the processing of my personal data by Gata House for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided through this form is Gata House based in Warszawa (02-512) at ul. Puławska 24a lok.1. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).