Sochaczew

ul. Warszawska

Send to friend


 

Specifications

Numer oferty
8750252
Cena
890 000 PLN
Cena za m2
3 371,21 PLN
Powierzchnia
264 m2
Dostępne od
2019-10-19
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
1986
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Recepcja
Tak
Prąd
Tak
Siła
Tak
Woda
Tak
Światłowód
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Alarm
Tak
Kraty
Tak
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Medyczne, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Biurowe, Inne, Inne
Liczba pokoi
12
Liczba oddzielnych toalet
1
Możliwość podziału
Tak
Podłogi w pomieszczeniach
PCV, Terakota
Otwierane okna
Tak
Witryna
Tak
Rodzaj wejścia
Z ulicy
Inne, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Internet
Tak
Telefon
Tak

Description of property

Na sprzedaż lub do wynajęcia lokal handlowo-usługowy działający od kilkunastu lat, położony w ścisłym centrum Sochaczewa przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Alei 600-lecia.

Nieruchomość o powierzchni 264m2 położona jest na parterze 4-piętrowego budynku mieszkalnego. W jej skład wchodzi obecnie 12 wydzielonych pomieszczeń będących salami sprzedaży, magazynami, pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi i sanitarnymi. Lokal jest w stanie gotowym do rozpoczęcia działalności. Istnieje możliwość podziału nieruchomości na 3 niezależne lokale lub możliwość dowolnej aranżacji poprzez przesunięcie bądź likwidację ścianek działowych w celu dostosowania pomieszczeń do własnych potrzeb.

Od strony podwórka znajduje się podjazd w postaci rampy, co umożliwia wygodne dostarczenie towaru do magazynów, znajdujących się z tyłu lokalu. Jednym z wielu atutów nieruchomości jest duża, przeszklona witryna i rzucające się w oczy atrakcyjne wejście tuż przy ciągu pieszym i skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta. W pobliżu bloki mieszkalne, banki, inne lokale usługowo-handlowe. Miejsce bardzo ruchliwe, z dużym przepływem mieszkańców miasta.
Idealna lokalizacja, szeroka możliwość wykorzystania lokalu pod działalność biurową, usługowo-handlową, gastronomiczną, kulturalną oraz rzemiosło - stanowią o dużej atrakcyjności oferowanego lokalu.

Polecam i zapraszam na prezentację - Agent prowadzący sprzedaż Bohdan Błoch tel. +48 888 854 999

Other information

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Typ ulicy/drogi: Ruchliwa
  • Komunikacja: Autobus

Map

Contact

Gata House

Mobile:
22 400 03 70
Email:
biuro@gatahouse.pl

 I give my consent to the processing of my personal data by Gata House for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided through this form is Gata House based in Warszawa (02-512) at ul. Puławska 24a lok.1. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).