Milanówek

ul. Piasta

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
9536815
Cena
2 700 PLN
Cena za m2
38,57 PLN
Powierzchnia
70 m2
Dostępne od
2021-02-19
Kaucja
2700
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Liczba pokoi
3
Wysokość pomieszczeń (cm)
300
Podłogi w pomieszczeniach
Gres
Liczba łazienek
1
Stan budynku
Bardzo dobry
Rodzaj wejścia
Z ulicy
Rolety
Tak
Witryna
Tak
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak
Gaz
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Klimatyzacja
Tak
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Alarm
Tak

Opis nieruchomości

Lokal użytkowy o powierzchni 70m2, z witrynami od ulicy, stanowiący część parteru budynku mieszkalno-usługowego, dostępny od zaraz. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie pasażu pawilonów handlowo-usługowych, blisko dworca PKP w samym centrum Milanówka.

Oferowany lokal składa się z 3 pomieszczeń, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego. Istnieje możliwość własnej aranżacji oraz podziału wnętrza. Lokal posiada 2 niezależne wejścia, jedno bezpośrednio z ulicy, drugie z tyłu budynku. Wyposażony jest w rolety antywłamaniowe oraz instalację alarmową. Została w nim zamontowana klimatyzacja oraz rozprowadzona sieć komputerowa.

Wysokość czynszu dla najemcy to 2700 zł/miesięcznie. Dodatkowe koszty to opłaty za energię elektryczną, wodę oraz CO gazowe (własny piec gazowy 2-funkcyjny), płatne według zużycia. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Lokal idealnie nadaje się na handel i wszelkie usługi. Jest przestronny, dobrze doświetlony i zadbany. Jego lokalizacja sprzyja rozwojowi niemal każdego biznesu.

Polecam i zapraszam na prezentację - Agent prowadzący wynajem Przemysław Kowalski tel. 787 713 733

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Bus, Autostrada, Kolej

Mapa

Kontakt

Gata House

Telefon:
22 400 03 70
E-mail:
biuro@gatahouse.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gata House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gata House z siedzibą w Warszawa (02-512) przy ul. Puławska 24a lok.1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).