Grodzisk Mazowiecki

ul. T. Bairda

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
8060615
Cena
32 000 PLN
Cena za m2
38,19 PLN
Powierzchnia
838 m2
Kaucja
jeden czynsz
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
2017
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Możliwość gastronomii
Tak
Wysokość pomieszczeń (cm)
300
Stan budynku
Idealny
Rodzaj wejścia
Z ulicy
Witryna
Tak
Powierzchnia witryny
100
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Ochrona
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Monitoring
Tak
Alarm
Tak
Przystosowane dla niepełnosprawnych
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 838 m2, położony na poziomie "0" w nowym bloku mieszkalnym, w centrum osiedla Bairda, w Grodzisku Mazowieckim.

Dzięki doskonałej lokalizacji budynku, w otoczeniu kilkudziesięciu bloków mieszkalnych, sklepów i punktów usługowych, w sąsiedztwie szkoły, przedszkola, hali sportowej, można tu prowadzić działalność różnego rodzaju. Do lokalu prowadzą 3 wejścia i może zostać podzielony nawet na 6-8 niezależnych lokali o powierzchniach od około 80 m2.

Do dyspozycji najemcy jest również garaż wewnątrz budynku o powierzchni 350 m2, mieszczący 15 stanowisk. Może spełniać funkcję magazynu. Wjazd na poziomie "0" przez wysoką, automatycznie otwieraną bramę.

Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Najemca wpłaca kaucję w wysokości miesięcznego czynszu.

Po szczegółowe informacje lub w sprawie prezentacji proszę o kontakt: Łukasz Gilis tel 500 140 900, lukasz.gilis@remax-polska.pl

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Kolej, Autobus, Kolejka podmiejska, Autostrada

Mapa

Kontakt

Gata House

Telefon:
22 400 03 70
Email:
biuro@gatahouse.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gata House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gata House z siedzibą w Warszawa (02-512) przy ul. Puławska 24a lok.1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).