Warszawa

Wola

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
1328/3888/OLW
Cena
3 000 PLN
Cena za m2
62,50 PLN
Powierzchnia
48 m2
Dostępne od
2019-03-20
Kaucja
3000
Rynek
Wtórny
Piętro
0
Liczba pięter
8
Rok budowy
2010
Rodzaj budynku
Apartamentowo-handlowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Podłogi w pomieszczeniach
Terakota
Stan budynku
Bardzo dobry
Winda
Tak
Witryna
Tak
Ochrona
Tak
Monitoring
Tak

Opis nieruchomości

Niedrogi, gotowy, wykończony lokal z witryną na parterze przy wjeździe i wejście na spore osiedle (ponad 600 mieszkańców). Na sklep, piekarnie, usługi fryzjerskie, kosmetyczne, gabinet lekarski, kawiarnię lub inne. Możliwość sprzedaży alkoholu. Tu obok główne wejście do budynku z ochroną, monitoring z kamerami ustawionymi na sklep. Pod budynkiem dużo miejsca do parkowania. Witryny od ulicy z lokalnym ruchem pieszym i kołowym.
Lokal składa się z hali sprzedażowej ok 40m, magazynku oraz toalety. podłogi wyłożone gresem, sufity podwieszane, klimatyzacja i kurtyna powietrzna. Obok ochrona budynku, kamery skierowane na lokal - bardzo bezpiecznie.
Wynajmujący opłaca czynsz administracyjny a Najemca płaci za prad, wodę, ogrzewanie i śmieci.
Wynajmujący wystawia faktury VAT.

Lokal idealny na sklep, biuro, punkt żłobkowy.

Polecam.

An inexpensive place with a display on the ground floor near a large housing estate. Perfect for shop, hairdressing, cosmetics, doctor's office or other services. The possibility of selling alcohol. Here next to the main entrance to the building with a protective, monitoring with cameras set on the store. Under the building a lot of parking space. The site from the street with a small pedestrian and vehicular traffic.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

Agnieszka Abada

Agnieszka Abada

Telefon:
666 346 089
Mobile:
22 400 03 70
Email:
agnieszka.abada@gatahouse.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gata House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gata House z siedzibą w Warszawa (02-512) przy ul. Puławska 24a lok.1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).