Warszawa

Targówek, ul. Rembielińska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
9492307
Cena
370 000 PLN
Cena za m2
9 736,84 PLN
Powierzchnia
38 m2
Rynek
Wtórny
Typ mieszkania
Rozkładowe
Rodzaj budynku
Wysoki blok
Rok budowy
2000
Materiał
Wielka Płyta
Stan nieruchomości
Dobry
Czynsz administracyjny
500 PLN
Piętro
7
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna
Liczba łazienek
1
Gaz
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Ciepła woda
Wodociąg miejski
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z widokiem na Targówek.

OPIS OSIEDLA
Okoliczne bloki zamknięte pomiędzy ulicami Rembielińską, Bazyliańską, Św. Hieronima i Toruńską to luźna zabudowa wielorodzinna z dostępem do usług oraz punktów edukacyjnych. Nie brakuje tutaj również dyskontu spożywczego. Spora część terenu to zadrzewione fragmenty pomiędzy blokami, czy szkolne boisko.

OPIS MIESZKANIA
Mieszkanie to wygodne dwa pokoje na siódmym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Do mieszkania wchodzimy poprzez podwójne drzwi. Po lewo kuchnia z oknem na salon. Po prawo spora łazienka. Na wprost mniejszy z pokoi. Dalej po lewo salon, a z niego wyjście na balkon. Ten usytuowany jest od cichej, wewnętrznej części osiedla.

ATUTY
Oferowane mieszkanie to jeden z najczęściej poszukiwanych metraży na rynku. Ceniony, ze względu na dwa oddzielne pokoje przy niskich kosztach utrzymania. W sam raz na start dla nowej rodziny.

OPIS OKOLICY
Dobrze rozwinięta okolica, w której mamy dostęp do sklepów, usług, jak i autobusu, tramwajów, a w niedalekiej przyszłości również do metra. Dostępne tereny zielone na spacery.

DOJAZD
Dojazd do mieszkania zapewnia położona tuż obok linia tramwajowa. Uzupełnia ją komunikacja autobusowa. Skrzyżowanie ulic Rembielińskiej i Bazyliańskiej jest dobrym punktem komunikacyjnym, gdyż łatwo tu dotrzeć, ale też łatwo stąd wyjechać. Dodatkowym atutem dla podróżujących na dalsze dystanse na pewno będzie dogodny dostęp do linii kolejowej.

Kupując to mieszkanie w cenie otrzymujesz również piwnicę.

UWAGA: stan prawny gruntów pod budynkiem nie jest jeszcze uregulowany, więc zakup możliwy jest tylko za gotówkę.

Zapraszam doskładania ofert.

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Tramwaj, Autobus, Kolejka podmiejska

Mapa

Kontakt

Gata House

Telefon:
22 400 03 70
E-mail:
biuro@gatahouse.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gata House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gata House z siedzibą w Warszawa (02-512) przy ul. Puławska 24a lok.1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).