Milanówek

ul. Średnia

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Rodzaj budynku
Część domu
Rok budowy
2008
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2

Opis nieruchomości

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni ok. 80 m2 w Milanówku, stanowiące poddasze budynku jednorodzinnego, posadowionego na dużej, ogrodzonej działce. Proponowany lokal to dwie sypialnie, duża łazienka, umeblowany i wyposażony aneks kuchenny z jadalnią oraz hall.

Mieszkanie jest przestronne i dobrze doświetlone z ekspozycją okien na wschód i zachód. Częściowo umeblowane, bardzo zadbane, gotowe do zamieszkania od 10.01. 2019.

Najemca może korzystać z części ogrodu przy budynku oraz miejsc postojowych na terenie posesji. Istnieje możliwość długoterminowego najmu. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Najemcę obciążają koszty zużycia energii elektryczne i wody według wskazań liczników oraz centralnego ogrzewania, ciepłej wody i gazu do gotowania w wysokości 350 zł miesięcznie.

Cicha, zielona okolica. Sąsiedztwo pól i rzadkiej zabudowy mieszkaniowej. Do centrum miasta ok 2 km, do kolejki WKD ok. 300 m.

Zapraszam na prezentację - agent prowadzący wynajem Łukasz Gilis tel. 500 140 900, lukasz.gilis@remax-polska.pl

Parametry dodatkowe

  • Komunikacja: Kolejka podmiejska, Kolej

Mapa

Kontakt

Gata House

Telefon:
22 400 03 70
Email:
biuro@gatahouse.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Gata House dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Gata House z siedzibą w Warszawa (02-512) przy ul. Puławska 24a lok.1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).