Łąki

Send to friend


 

Specifications

Numer oferty
9940840
Cena
319 000 PLN
Cena za m2
157,45 PLN
Powierzchnia działki
2 026 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Trapez
Ogrodzenie
Mieszane
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Description of property

Do sprzedaży duża działka budowlana położona w miejscowości Łąki (gm. Radzymin), w odległości 3 km od miasta Radzymin, 6 km od Jeziora Zegrzyńskiego i ok. 16 km od granic Warszawy. W bezpośrednim sąsiedztwie działki znajdują się nieruchomości zabudowane domami jednorodzinnymi. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe linii R31 i L31 (kursuje na trasie Nieporęt-Białobrzegi-Beniaminów-Łąki-Radzymin), sklep spożywczy i wielobranżowy, restauracja, szkoła podstawowa. W bliskiej okolicy rozciągają się piękne lasy i łąki.

Działka ma powierzchnię 2026 m2, płaskie ukształtowanie terenu i kształt trapezu (o wymiarach: ok. 60, 56, 42 i 29 m). Nieruchomość jest prawie w całości ogrodzona, posiada bramę wjazdową i furtkę; nie ogrodzony pozostał jedynie krótszy bok działki (o długości ok. 29 m). Teren działki porastają krzewy i drzewa, znajdujące się głównie w okolicy ogrodzenia działki.

Nieruchomość ma dostęp do drogi publicznej. Do działki prowadzi zadbany, oświetlony podjazd.

Teren, na którym znajduje się działka objęty jest MPZP oznaczony symbolem MN2. Teren przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą o charakterze miejskim lub willowym. Maksymalna wysokość zabudowy do 2 kondygnacji. Powierzchnia działki biologicznie czynna - co najmniej 60%. Dopuszcza się realizację obiektów usługowych wbudowanych lub wolnostojących o uciążliwości nie przekraczającej granic działki budowlanej.

Dostępne media w drodze: woda, prąd, sieć telekominikacyjna; instalacja światłowodu w drodze w trakcie realizacji.


Polecam tę nieruchomość ze względu na świetne położenie i niedużą odległość do pięknego Jeziora Zegrzyńskiego.

Zapraszam na prezentację!

Other information

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Contact

Gata House

Phone:
22 400 03 70
E-mail:
biuro@gatahouse.pl

 I give my consent to the processing of my personal data by Gata House for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided through this form is Gata House based in Warszawa (02-512) at ul. Puławska 24a lok.1. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).