Mińsk Mazowiecki

Send to friend


 

Specifications

Numer oferty
9791221
Cena
250 000 PLN
Cena za m2
59,52 PLN
Dostępne od
2021-06-12
Powierzchnia działki
4 200 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
Nie
Ujęcie wody
Miejska w drodze, Studnia
Rodzaj kanalizacji
Przydomowa oczyszczalnia ścieków, Szambo - szczelne
Ogrodzenie
Brak
Przeznaczenie działki w planie lub studium
Budownictwo jednorodzinne indywidualne, Tereny zabudowy mieszkaniowej
Wysokość zabudowy
9
Procent możliwej zabudowy
25
Plan miejscowy
Brak planu miejscowego
Wydane warunki zabudowy
Tak
Możliwość podziału
Tak

Description of property

W naszej ofercie mamy w sprzedaży bardzo ładną działkę rolno-budowlaną (szerokość: 22,50m, długość: 190m) w Retkowie w otoczeniu lasu, na uboczu od skupisk ludzkich ale z życzliwymi sąsiadami. Powierzchnia działki to 4 200m2 na której postawiono domek na zgłoszenie. Od drogi gminnej utwardzonej do domku usytuowanego na działce dojeżdżamy utwardzoną drogą wewnętrzną. Domek jest z antresolą, parter domku to powierzchnia 21m2 (na dole jest salon z aneksem kuchennym wyposażonym w płytę gazową, lodówkę, szafki kuchenne, kominek elektryczny, w salonie jest dwuosobowa kanapa, ponadto łazienka z kabiną prysznicową, wc i umywalką - woda podgrzewana elektrycznie z bojlera). Antresola na górze ma 16m2, jest dwuosobowa kanapa, biurko i komoda. Przy domku jest taras - około 16m. Przy letniaku jest dostawiony domek narzędziowy około 1,5m2. Domek wybudowano w 2016 r.

Przy domku na działce jest doprowadzony prąd (stoi skrzynka pod którą można podłączyć jeszcze kolejne dwa domki), jest wybita studnia głębinowa ale można podciągnąć przyłącze wodociągowe (wodociąg jest w drodze gminnej). Kanalizacja: zostało wybudowane szambo bezodpływowe o pojemności 6m3. Po sąsiedzku na działce gminnej rośnie las brzozowy a w nim grzyby z przewagą prawdziwków). Wokół idealna cisza i świergot ptaków.

Działka idealna do podziału na mniejsze, można też dodatkowo postawić na niej trzy domki letniskowe na zgłoszenie albo dwa domy całoroczne. Do działki zostały wydane warunki zabudowy. Inwestycja idealna dla rodziny wielopokoleniowej lub dużej rodziny, na działce można postawić kilka domków.

Do Urzędu Gminy w Stanisławowie 3 km (tam znajduje się kościół, sklepy, apteka, szkoła), do wjazdu na autostradę A2 - 13 km, do Mińska Mazowieckiego - 17,5 km, do Warszawy - 45 km. W odległości do 10 km będzie budowana obwodnica Stanisławowa.

Działka numer 313, powierzchnia: 4 200m2, obręb: Retków, gmina: Stanisławów, powiat: miński.

USTALONE WARUNKI ZABUDOWY
- teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej;
- budynek jednorodzinny parterowy z dopuszczeniem poddasza użytkowego lub do dwóch kondygnacji;
- wysokość kalenicy do 11 metrów powyżej najniższego punktu terenu w obrysie budynku;
- wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej: od 2,2m do 9m;
- szerokość elewacji frontowej od 10 do 14 m;
Geometria dachu:
- dla budynków mieszkalnych dach wielospadowy z dopuszczeniem dwuspadowy, usytuowany główną kalenicą równolegle lub prostopadle do elewacji frontowej, kąt nachylenia połaci dachowych do 45º;
- wysokość głównej kalenicy dachu: od 5 do 9m;
- powierzchnia biologicznie czynna: min 75% pow. terenu inwestycji.

Nie pobieram wynagrodzenia/prowizji od kupującego, moje wynagrodzenie pokrywa sprzedający.

Other information

  • Dostępne w okolicy: Rzeka, Kościół, Bank, Szkoła, Przedszkole, Las
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
  • Komunikacja: Metro

Map

Contact

Gata House

Phone:
22 400 03 70
E-mail:
biuro@gatahouse.pl

 I give my consent to the processing of my personal data by Gata House for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided through this form is Gata House based in Warszawa (02-512) at ul. Puławska 24a lok.1. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).