Warszawa

Praga-Południe, Angorska 27

Отправить другу


 

Спецификации

Numer oferty
9425445
Cena
9 056 PLN
Cena za m2
80 PLN
Powierzchnia
113,20 m2
Min. okres najmu (w latach)
3
Dostępne od
2021-02-01
Rynek
Wtórny
Piętro
Parter
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Klimatyzacja
Tak

Описание недвижимости

Przedmiotem wynajmu jest narożny lokal użytkowy z witrynami, położony na parterze kilkuletniego apartamentowca. Lokal położony na Saskiej Kępie, uchodzącej za prestiżową lokalizację m.in. ze względu liczne ambasady oraz zabudowę w większości willowo - rezydencjonalną, nowoczesnych apartamentowców oraz zabytkowych kamienic. Lokal usytuowany jest przy ul. Międzynarodowej, pomimo, że adres budynku jest Angorska 27. Posiada on dwie duże witryny, jedna wychodząca na ul. Międzynarodową a druga wraz z głównym wejściem do lokalu od strony ul. Waszyngtona (budynek znajduje się w odległości kilkudziesięciu metrów od ul. Waszyngtona). Vis a vis lokalu po drugiej stronie ul. Międzynarodowej jest osiedlowy ciąg handlowy tj. m.in. Biedronka, sklep piekarniczy ,,Grzybki" itp., generujący ruch pieszy. Po drugiej stronie ul. Międzynarodowej za ww. ciągiem handlowym duże osiedle wysokich bloków (lata 70-80 te). Po drugiej stronie ul. Waszyngtona popularny park Skaryszewski. Blisko przystanki komunikacji miejskiej tj. autobusy i tramwaje, 5 min. od Stadionu Narodowego, 10 minut od Centrum.

Lokal posiada 2 wejścia do lokalu tj. główne wejście prosto z ,,ulicy" Międzynarodowej oraz drugie z tyłu budynku tj. wjazd od ulicy Angorskiej przez bramę bezpośrednio pod tylne wejście do lokalu, zapewniające komfort dostaw towaru do lokalu. Nad wejściem do lokalu ,,daszek", który ma ustanowione aktem notarialnym wyłączne prawo do korzystania dla tego lokalu, w związku z tym jest tam zamontowane dla tego lokalu urządzenie jednostki zewnętrznej klimatyzacji (agregat klimatyzatora typu ,,Split"), na ścianie z boku budynku zlokalizowana czerpnia powietrza oraz wyrzutnia powietrza (nie ma okien i balkonów mieszkań na tej ścianie budynku). Do wyrzutni powietrza doprowadzone 2 kanały wentylacji z sali konsumpcyjnej i z kuchni.

Lokal ma praktyczne same atuty, brak wad. Szalenie ustawny tj. w kształcie prostokąta zbliżonego do kwadratu, posiadający wyłącznie ścianki działowe typu karton-gips, 2 wejścia, wysoki, wyposażony w instalację elektryczną trójfazową tzw. ,,siła" o przydziale mocy elektrycznej 40 kW, wyposażony w wentylację mechaniczną i grawitacyjną. Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna (czerpnia powietrza, wentylator tj. wyrzutnia powietrza, wentylator kanałowy, centrala wentylacyjna, kanały wentylacyjne izolowane promatem, tłumik kanałowy, przepustnice regulacyjne, przepustnica zwrotna, przepustnica z siłownikiem, zawór wyciągowy, regulator CAV). Ponadto w lokalu znajdują się nast. urządzenia: klimatyzator podsufitowy (jednostka wewnętrzna klimatyzacji), drzwi z kratką transferową, klapa pożarowa odcinająca. Szczegóły usytuowania urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji na rzucie inst. wentylacji mechanicznej, który posiadamy. W naszym posiadaniu, również dokument ,,Pomiary wydajności wentylacji i hałasu".

Lokal do indywidualnej aranżacji, bez ograniczeń w tym zakresie, pod warunkiem wykonania prac zgodnie z pozwoleniami i sztuką budowlaną. Obecny układ lokalu (wszędzie ścianki działowe karton-gips): sala jadalna, toaleta dla klientów/niepełnosprawnych, bar, kuchnia, magazyn, komunikacja, zmywalnia, komunikacja II, pomieszczenie socjalne, toaleta dla personelu. Bezpośrednio przy drugim tylnym wejściu do lokalu, znajduje się pomieszczenie śmietnika w budynku, dedykowane tylko dla tego lokalu. Mieszkańcy mają osobne pomieszczenie śmietnika.

Do ceny czynszu najmu należy doliczyć podatek vat 23%, prąd oraz opłaty adm.-ekspl. ( zimna woda i kanalizacja, ciepła woda, centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości, zaliczka eksploatacyjna, fundusz remontowy) w wysokości ok. 2 116 zł. Lokal po pizzerii, która generowała dużo odpadów i zużywała dużo wody, wcześniejszy najemca płacił opłaty rzędu ok. 1 650 zł. Wspólnota mieszkaniowa wystawia rachunek z tytułu ww. opłat zwolniony z vat, więc jest to kwota jednocześnie netto i brutto. Przez najbliższe 2 lata tj. do 31.12.20224 r. bardzo tani prąd ze względu na obowiązującą jeszcze przez 2 lata umowę podpisaną wcześniej na bardzo atrakcyjnych warunkach, bo po cenie 470 zł., a obecne cena w EON dla firm jest 3 100 zł., więc ta cena na dzisiejsze warunki rynkowe jest rewelacyjna.

Wspólnota mieszkaniowa nie wyraża zgody na sprzedaż alkoholu w lokalu. Lokal z przeznaczeniem pod różnego rodzaju działalności handlowe, usługowe lub lżejszej gastronomii typu kawiarnia (mieszkańcy wskazują na brak kawiarni w okolicy, najbliższa jest dopiero na ul. Francuskiej), cukiernia, sushi, ale bez możliwości posiadania alkoholu w lokalu. Wykluczona ciężka gastronomia.

карта

Контакт

Gata House

Телефон:
22 400 03 70
Э-майл:
biuro@gatahouse.pl

 I give my consent to the processing of my personal data by Gata House for purposes related to the activities of real estate agents. At the same time I confirm that I have been informed about the fact that I will have access to my personal data to be edited or deleted.

The administrator of personal data provided through this form is Gata House based in Warszawa (02-512) at ul. Puławska 24a lok.1. The data are given voluntarily and the processing takes place solely in order to answer routed through the form request. We inform you about the free right of access to data and nearly correct them in accordance with the Act of 29 August 1997. Protection of Personal Data (Journal of Laws 2014, item. 1182).